Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Народни представители
Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
АДЛЕН ШУКРИ ШЕВКЕД
АДЛЕН ШУКРИ ШЕВКЕД
  • Дата на раждане : 24/11/1969 Кърджали, България
  • Професия: икономист;
  • Езици: английски;руски;турски;
  • Избран(а) с политическа сила: Движение за права и свободи - ДПС 9.24%;
  • Изборен район: 9-КЪРДЖАЛИ;
  • Участие в предишно НС:
  • E-mail: adlen.shevked@parliament.bg
Парламентарна дейност
44-то Народно събрание
член 19/04/2017 - до момента
Парламентарна група "Движение за права и свободи"
секретар на ПГ 19/04/2017 - до момента
Комисия по икономическа политика и туризъм
зам.-председател 10/05/2017 - до момента
Група за приятелство България - Узбекистан
председател 23/06/2017 - до момента
Законодателна дейност
Парламентарен контрол
29/09/2017
Въпрос към Емил Караниколов, министър на икономиката относно изграждане на индустриална зона в област Кърджали.
Писмен отговор на 29/09/2017.
Предложения към законопроекти за второ четене
Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС